Řadový rodinný dům 6+1/3xB/G Malá Michnovka Praha 5 Hlubočepy

Pokud hledáte opravdu něco mimořádného, tak právě pro Vás je určena tato exkluzivní nabídka řadového rodinného domu v městské části Hlubočepy, v bezprostřední blízkosti přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. K domu náleží bezúdržbová zahrada s bazenénem, dřevěnou pergolou s posezením, venkovní krbem, altánem a zahradními domky pro uskladnění nářadí.
Dům je po kompletní rekonstrukci, mj. zateplení minerální vatou Orsil, instalace krbové vložky s napojením na komín Schiedel, nové podlahy a dlažby. Interiér domu je kompletně vybaven vestavěným nábytkem na míru, designovými posuvnými i obložkovými dveřmi, na střeše jsou naistalovány solární panely pro ohřev teplé vody. Stavba disponuje třemi podlažími + podkroví.
V přízemí domu je k dispozici vstupní hala, garáž s posuvnými vraty Hörmann, sklad, prostor na pračku a sušičku, wellnes zóna se saunou a hydromasážní sprchou.
Ve 2. NP je k dispozici vstupní chodba s šatnou, kuchyň s plnou výbavou vestavěných spotřebičů, jídelní kout, obývací pokoj s krbem a balkonem a samostatná toaleta.
Ve 3. NP je k dispozici ložnice s výstupem na balkon, dva dětské pokoje se společným balkonem, prostorná koupelna s vanou, závěsnou toaletou a bidetem.
Jednotlivá patra jsou propojena samonosným betonovým schodištěm, které je v obytné časti obloženo dubovým masivem.
Podkroví domu je vybaveno úložnými prostory, klimatizací a střešními okny Velux.
Úžasná dostupnost do centra města, OC Smíchov, metro trasa B Anděl, bus č. 120 zastávka Michnovka do 3. min od domu, s následným dojezdem do 10 min do zastávky Na Knížecí.
V okolí domu veškerá nabídka občanské vybavenosti – školky, škola, lékař apod.
Úžasné možnosti pro pěší turistiku, cyklistiku ve vyhladávaných oblastech Dalejského a Prokopského údolí.
Zarezervujte si vhodný termín a velmi rád Vás s touto nabídkou osobně seznámím.
Těším se na Vás 🙂