Reference

Co o mně říkají moji klienti

Každý klient je pro mě důležitý a zaslouží si to nejlepší. Každé reference si nesmírně vážím. Děkuji vám za důvěru a za spolupráci, budu se těšit na příště.

Práci pana Rašky hodnotím velmi dobře. Prodával jsem s ním již pátou nemovitost a dokonce dosáhl při prodeji vyšší ceny, než jsem si představoval. Vše proběhlo na profesionální bázi a určitě bych využil jeho služeb znovu.

 

 

, 5.1.2019

Pan Raška je velice profesionální. On své práci rozumí a je to vidět, když řeší nějaké nestandardní situace. Skutečně prodej zná do detailu. Určitě bych využila jeho služeb znovu, protože jsem byla moc spokojená.

, 5.1.2019

Perfektní služby, vstřícnost a spolehlivost. Velmi jsme ocenili cenovou analýzu prodávané nemovitosti, přípravu na jednání a celkovou spolupráci, pan Raška nás i kupující profesionálně provedl kompletním procesem od nabídky nemovitosti po převod na katastru a předání nemovitosti. Pana Rašku bychom v každém případě doporučili i svým známým a příbuzným.

Vysoce profesionální a vstřícný přístup, klidné a příjemné jednání, rychlé a spolehlivé řešení souvisejících problémů – smluv voda, plyn, elektřina, bytové družstvo. Stejný přístup k prodávajícímu jako kupujícímu. S panem Raškou naprostá spokojenost.

Pan Raška byl velice ochotný a šikovný. Sice prodej trval déle a zasáhly ho potíže ze strany prodávajícího (mě) tak si pan Raška i přesto dokázal skvěle poradit a prodej dotáhnout do konce ke spokojenosti obou stran.

Perfektní profesionální a přátelský přístup. Kompletní servis bez starostí. Vše proběhlo přesně podle dohody.