Realitní makléř

Vlastimil Raška

Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a od roku 2012 se intenzivně věnuju realitnímu prostředí. V realitní kanceláři RE/MAX Alfa jsem úspěšně realizoval několik desítek realitních obchodů, zejména v oblasti rezidenčního bydlení a komerčních prostor. Práci pro své klienty vykonávám v té nejvyšší kvalitě, mám velmi vysokou odbornost a detailní přehled, jsem certifikovaný realitní makléř dle normy ISO 17024. Vždy pro vás najdu optimální řešení, které bude nejblíže vašim představám.

ISO 17024Pro své klienty mám vždy na míru připravený prodejní plán, vč. marketingových aktivit, které napomohou úspěšnému prodeji.

Svým profesionálním a přátelským vystupováním vás provedu obchodním případem tak, aby vás tento náročný proces nezatěžoval. Budete mít neustálý přehled o tom, jak se vše vyvíjí. Nejvyšším oceněním jsou pro mě spokojení klienti, kteří rozdávají doporučení na mé služby v rámci svých rodin, příbuzných a známých. Působím zejména v Praze a Středočeském kraji.

Kde působím

Prodej bytů, domů a komerčních objektů patří do mé hlavní náplně činnosti realitního makléře. Mojí hlavní expertní oblastí je Praha a Středočeský kraj, zejména Praha – západ. Pokud se na mě obrátí klienti s prodejem nemovitosti v rámci ČR, jsem schopen jim i v této záležitosti maximálně vyhovět a celý proces bezpečného zobchodování k jejich maximální spokojenosti zajistit. Zabývám se rovněž pronájmy nemovitostí a v případě potřeby se na mě neváhejte obrátit.

S čím se na mne můžete obrátit

Nevyhovují vám stávající kanceláře a chcete se přestěhovat jinam v rámci městské části? Přemýšlíte nad prostory pro nejlepší kavárnu v ulici? Bylo vždy vaším snem bydlet v malém domku na předměstí s květinovou předzahrádkou? Chcete prodat svůj dům nebo byt za nejvyšší nabídku? Jste developer a sháníte pozemek nebo zájemce pro svoji novou rezidenci? Potřebujete pro přátele rusky nebo anglicky hovořícího makléře? Pokud jste alespoň jednou odpověděli “ANO”, jsem pro vás ten pravý realitní makléř.

Získané certifikáty a ocenění